אולם אירועים

קבל 3 הצעות מחיר

...

אולמות אירועים לחתונה

פאלאס גורו מרכז אולמות אירועים לחתונה, אולם אירועים לחתונה, נותן טיפים ומדריך אתכם בבחירת אולם אירועים לחתונה. תחת הסיווג אולמות אירועים לחתונה ניתן לבחור מבין אולמות אירועים בצפון, אולמות אירועים במרכז או בכל מיקום גיאוגרפי אחר.

לקבלת מידע נוסף וטיפים על אולמות אירועים לחתונה

מדריך לבחירת אולם אירועים לחתונה

מזל טוב החלטה נתקבלה, והחלטתם לממש את ברית נישואים. ההתרגשות בשיא, אתם שיחת יום אצל כל החברים המשפחה, ועכשיו כל שנותר הוא להתחיל לתכנן את חתונת חלומות.
ערב החתונה הוא ערב מיוחד ביותר עבור כל זוג צעיר, לכן מומלץ לתכנן את האירוע בצורה הכי טובה שאפשר, משום ששום זוג לא מעוניין שלאחר האירוע שלו יאמרו האורחים "היה אירוע סבבה”. כולם רוצים שהמוזמנים שלהם יצאו פעורי פה, והמומים מהאירוע שיחקק בזיכרונם לעד.
חשיבות אולם האירועים לחתונה היא גבוה מאוד, משום שמסביב לאולם אירועים עומדת כל הפקת האירוע שלכם. רק לאחר שבחרתם את אולם האירועים ניתן להמשיך הלאה עבור בחירת חברת הקייטרינג {במידה וזה מתאפשר}, עיצוב מקום וכו'.
עם כל כך הרבה דברים שיש צורך לבדוק, אין תמיד את זמן,  אנרגיה והכי חשוב ידע במה להתמקד. לכן נבנה "פאלאס גורו" מדריך אולמות אירועים לחתונות, שיוכל להיות לכם לעזר בבחירת אולם אירועים לחתונה מבין רשימת אולמות האירועים לחתונה. באתר תמצאו גם עצות לבחירת אולם מתאים להוזלת האירוע, וניתן אפילו לקבל ליווי לאירוע – החל מבחירת רמת אולם האירועים לחתונה, דרך בחירת הספק קייטרינג, ועד שאר הנותני שירות בערב מרגש זה.

ברוכים הבאים ל"פאלאס גורו" המדריך לאולמות אירועים לחתונה!

בפניכם מוצג שירות הניתן לקבל  מהאתר. מהניסיון הרב שרכשנו, שירות זה יעזור לכם למצוא את אולם אירועים מתאים .

 •   ייעוץ בחינם לבחירת אולם אירועים לחתונה, והפניה לאולמות אירועים לחתונה העונים לקריטריונים שהוצבו
  חיסכו בזמן בחיפוש אחר אולמות אירועים לחתונות. אנו נוכל להמליץ לכם על אולמות האירועים לחתונה המתאימים לתקציב שלכם ולשאר בקשות שתציגו

 •   מדריך אולמות אירועים חתונה בבבחירה עצמית של אולם מתאים 
  סיווג של אולמות אירועים שונים, לפי מיקום גיאוגרפי וסוגי שרות

 •   המכרז ההפוך של אולמות אירועים לחתונה
  קבלו מספר הצעות מחיר, מאולמות אירועים לחתונה ותעמדו בתקציב שהוגדר

מידע נוסף שאפשר למצוא באתר 

 •   עצות וטיפים לבחירה נכונה של אולם אירועים לחתונה
 •     כתבות ומאמרים

הנכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבה צור קשר שמשמאל, ויועץ שלנו יחזור אליכם 

בינתיים, הינכם מוזמנים לשוטט בקטגורית "אולמות אירועים לחתונה", ולהתרשם מאולמות אירועים לחתונה המפרסמות באתר, ולמצוא עצות נוספים וטיפים לבחירת אולם אירועים לחתונה.

המדריך לבחירת אולם אירועים לחתונה

מחפשים אולם אירועים לחתונה?
להלן כמה עצות וטיפים, שיעזרו לכם למצוא אולם אירועים לחתונה, ולבחור את זה שמתאים לכם.

שלב1: הגדרת צרכים ודרישות מאולם האירועים

בעת חיפוש אולמות אירועים לחתונה צריך לבצע עבודת הכנה ראשונית של הגדרת הצרכים עבור הארוע.
בשלבים הבאים נעזור לכם להחליט מה מבוקשכם, כך שבעת פניה לאולם אירועים לחתונה תקבלו הצעות מחיר ממוקדות ומדוייקות.
ככל שתהיו יותר ממוקדים, תדעו מה אתם צריכים ורוצים, כך יהיה קל יותר לתת מענה על מבוקשכם, ותוכלו לקבל את המירב מאולמות האירועים. ההתמקדות וידע מקדים מקלים בתהליך בחירה של אולם אירועים מתאים, מייעלים אותו ואף מוזילים את עלות האולם!
כדאי לעיין בפרטים הבאים ויש ליצור רשימה, שתרכז את המידע שאתם תזדקקו:

 •   חישוב מספר המוזמנים וכמובן לא לשכוח אחוז הסטייה. במידה ובאירוע שלכם  יהיו יותר  מ – 400 אורחים, תוכלו לפנות רק לאולמות מסוימים, משום שלא כל אולם אירועים לחתונה יכול לערוך אירועים בסדר גודל שכזה. לעומת זאת, ואם מדובר באירוע בעל מספר מוזמנים קטן, ייתכן שתעדיפו לפנות לאולם קטן יותר.
 •    הגדרת התקציב הכללי עבור האירוע. תקציב זה כולל בתוכו את השכרת אולם האירועים, הצלם, המוזיקה, הביגוד, והזמנות, וכו'. ויש לזכור שכשמקיימים אירוע באולם אירועים, העלות היחסית שלו היא נמוכה ביחס לגן אירועים.
  עם זאת, קיימים גני אירועים שמציעים גם אולם סגור ומקורה. כך ניתן ליהנות גם מגן אירועים פתוח וגם מאולם מקורה וממוזג.
 •   הגדירו טווח גיאוגרפי לחיפוש אולם אירועים לחתונה. ניתן להיעזר ברשימת המוזמנים ולבחור במיקום שיאפשר לרובם הגעה נוחה.
 •   קיבעו את שעות הפעילות ואת הימים שבהם ניתן לערוך את האירוע, ובדקו אם אולם האירועים יאפשר זאת. נניח שחשקה נפשכם באירוע שיימשך עד השעות הקטנות של הלילה. עליכם לקחת בחשבון את העובדה, שלא בכל אולמות האירועים ניתן ליישם זאת בגלל מיקומם. לעומת זאת, מיקומם של גני אירועים עשוי לאפשר את זה, מכיוון שהם נמצאים באזורים פתוחים. מגבלה נוספת עלולה להיווצר כאשר הזוג בוחר לערוך את החתונה ביום שישי בערב, כיוון שלא כל אולם אירועים לחתונה יאפשר זאת, מטעמי כשרות.
 •   בדרך כלל באולמות אירועים יש את המטבח המספק את שירותי הקייטרינג של האירוע, כך שאם חשבתם  להשתמש בשירותי חברת קייטרינג חיצונית לא תמיד ניתן.
  כך גם לגבי מערכת התאורה וההגברה במקום. לרוב גשר תאורה ומערכת סאונד כלולים בחבילה, ול- DJ שלכם לא יתאפשר להשתמש בציוד ההגברה שלו או התאורה שלו.
 •   קחו בחשבון את הגימיקים שאתם רוצים לשלב באירוע, כגון הפרחת יונים, מופעי פירוטכניקה, וכדומה. בחלק מאולמות האירועים לחתונה לא ניתן ליישם תוספות אלו.
 •   הגדירו פרמטרים נוספים שעליהם חשבתם, כגון מרפסת חיצונית שתאפשר לקיים חופה בחוץ, פינת עישון, נגישות לנכים, מעלית במידה והאולם ממוקם במבנה על קומות וכדומה.
 •  
  אספו את כל הנתונים הללו ורכזו אותם בקובץ מודפס, אותו תוכלו להציג לאולמות אירועים מתאימים, שתאתרו עבור האירוע שלכם.

שלב 2: איתור אולמות אירועים לחתונה

ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת השירותים הנדרשים מאולם האירועים, אפשר להתחיל באיתור אולמות אירועים לחתונה המתאימים לצרכים שלכם.

כדי לאתר אולמות מתאימים ניתן להשתמש בסיווג אולמות אירועים לחתונה במדריך החברות של פאלאס גורו.

היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות השונות ובדקו כי הן עונות על הצרכים אותם הגדרתם, צפו בגלריות התמונות שלהם ולהמלצות של לקוחות אותם הם מציגים באתר והשתמשו במידע העומד לרשותכם באתר. הפעילו את הדמיון לבחירת 3 אולמות אירועים לחתונה העונים על מעטפת השירותים אותה הגדרתם.

במידה ולא מצאתם בסיווג אולמות אירועים לחתונה את אולם האירועים שיתאים לדרישותיכם, להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:

 •   חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או סוג אירוע הנדרשים כגון: "אולמות אירועים לחתונה", "אולם אירועים לחתונה" וכדומה. ככול שבקשתכם תהיה יותר ממוקדת, כך תאתרו אולם אירועים מתאים בקלות יתר.
 •   דפי זהב – ניתן לפנות לדפי זהב לסיווג אולמות אירועים לחתונה.
 •   התייעצו עם חברים אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה.

שלב 3: השוואה בין אולמות אירועים לחתונה והצעות מחיר

איתרתם 3-4 אולמות אירועים מתאימים? היינו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם דוא"ל או פקס, המתאר את הנתונים אותם אספתם. במידה ותבחרו לדבר עם החברות אז כל שיחה לתיאור האירוע יכולה להימשך עד שעה. מידע מדויק לגבי האירוע, שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס, יוריד מכם את הצורך להסביר בכל פעם מחדש את פרטי האירוע.

אפשרו לאולמות לחזור אליכם. בשיחה שתערכו עמם יש חשיבות – שימו לב אם נחמד לכם לדבר הצוות של האולם, משום שכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע חשובה מאוד.

להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם את מלוא התשומת לב.

 אם אולם האירועים אכן גורם לכם "וואו, כאן הייתי רוצה לערוך את החתונה שלי!”,
מכאן ניתן להמשיך בשאר הפרטים.
 •   בדקו אם האולם ערך אירועים בקנה המידה  שלכם.
 •   בדקו אילו תוספות האולם נותן או יכול לספק, כגון הצלם, העיצוב שולחנות והחופה, הסידורי פרחים וכדומה. ניתן להוזיל את העלות במידה ונסגרת עסקת חבילה מלאה.
 •   מספר אחוזי הסטייה (רזרבות) שהאולם אירועים מאפשר, בגלל שהתשלום מבוסס על מספר המוזמנים. ככל שיאפשרו לכם אחוזי סטייה גבוהים יותר, כך תוכלו לחסוך כסף במידה ולא כל האורחים יגיעו.
 •   יש לבדוק את הרישיונות של המקום, שחס וחלילה לא ייסגר מספר ימים לפני האירוע שלכם, בגלל החריגה מתקנות!
 •   בררו מה מספר נותני השרות באירוע: סדרני חנייה, מלצרים, ברמנים, אנשי ניקיון, והכי חשוב – מנהל האירוע שיהיה אחראי על ניהול האירוע כולו, וודאו שקיים סנכרון בין כל הספקים והדרישות.
  חשוב מאוד שתהיה לכם כימיה עם מנהל האירוע.
 •   וודאו שיש אמצעי גיבוי לחשמל, מיזוג או כל דבר אחר, שעלול לגרום לשיבושים במהלך האירוע.
 •   בדקו אם יש חנייה מסודרת לבאי אולם האירועים. לא לכל אולמות האירועים לחתונה יש חניון.
 •   בדקו את סידורי האבטחה של אולם אירועים לחתונה.
 •   בדקו אם אולם האירועים מאפשר גימיקים, כמו הפרחת יונים ומופע פירוטכניקה.
 •   יצריך לקבל ולבדוק המלצות על האולמות אירועים.

בל נשכח את שירות הקייטרינג המוצע לכם על ידי אולם האירועים לחתונה. 

 •   תבקשו תפריט לדוגמא ואת הפירוט של מחירים לתוספות ולחריגות.
 •    חובה לבצע טעימות ולבדוק את איכות האוכל. כדאי להגיע לטעימות בערב בו יוגשו מנות הדומות  לאלו שבחרתם.

למידע נוסף כדאי לבקר באתר "קייטרינג גורו", ה"מדריך לקייטרינג בישראל" 

 •   רצוי ללראות את אולם האירועים כמה פעמים, משום בכל פעם יתגלו דברים חדשים בגלל העיצוב השונה, התאורה הדינמית וכדומה. וכך גם תוכלו לקבל רעיונות חדשים וגם תוכלו להתרשם בכל פעם מחדש.
 •   אם ומדובר באירוע צהריים או בוקר, חייבים לבקר במקום בשעות אור יום.
 •   לאחר שעשיתם את כל הצעדים הנ"ל יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה ביותר.

השוואת מחירי אולמות אירועים לחתונה 

במידה ואתם מעוניינים בקיצור התהליך ויעולו, חיסכו זמן בחיפוש אחר אולמות אירועים לחתונה, שעונים לדרישות שלכם, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר – ושלוש אולמות אירועים יצרו עמכם קשר לצעת מחיר.

התבלבלתם? קחו יועץ אולמות אירועים!!!

פאלאס גורו – חברה שמספקת יעוץ לבחירת אולם אירועים וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת האולם המתאים, וכלה בניהול האירוע. 

לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים שלהלן יעזרו לכם בתהליך בחירה והשוואה של אולם אירועים לחתונה. 


שניפגש בשמחות 

צוות "הגורו – המדריך להפקת אירועים בישראל" 

אולם אירועים מצודת ברקאי

אולם אירועים מצודת ברקאי אולם אירועים מצודת ברקאי בקיבוץ ברקאי מזמין אתכם לאירוע בלתי נשכח ומרגש – האירוע שלכם! במצודה אולם אירועים ורחבה מקורה בהם ניתן לקיים אירועים פרטיים ואירועים עסקיים, עד 900 משתתפים, במשך כל השנה.

אולם אירועים גן החורשה - יגור

גן החורשה שבקיבוץ יגור, שוכן בחורש טבעי, בשיפולי הר הכרמל, על אם הדרך שבין חיפה לטבעון.
זוהי פינת חמד קסומה, תחת כיפת השמיים, שעוצבה בסגנון כפרי יוקרתי, על מנת לתת לכם מענה ירוק קרוב לעיר.

אולם אירועים גני הפסגה

גני הפסגה הינו גן ארועים בפתח תקווה, הממוקם בלב גוש דן. גני הפסגה, גן ארועים בפתח תקווה משלב אווירה רומנטית, וקומפלקס נפלא לאירועי קיץ וחורף. הבר בגן מאוייש בצוות מיומן המעורב באופן אישי בכל הקשור לארוע

אולם אירועים טרויה

אולם אירועים טרויה - חתונה היא אירוע חשוב לכל הדעות, ערב שכולו סובב סביב אהבתכם המשותפת וההתחייבות ההדדית לאהוב, לכבד ולדאוג זה לזו למשך שארית חייכם. האירוע עצמו, מטרתו לשקף את רגשותיכם, לתת ליקיריכם לחלוק בשמחתכם וללוות אתכם במהלך הטקס שמסמל את השינוי מרווק ורווקה לזוג נשוי.

גן הפקאן

גן הפקאן - מקום לאירוע מושלם.

גן הפקאן מאפשר לערוך אירועים בכל ימות השנה, ומתאים לכל סוגי האירועים, .

קאסה דל אמור אירועים

אולם בראשון לציון עד 500 אורחים תפריט קולנרי ועשיר וצוות מקצועי שיגשים לכם כל אירוע !

רשימת חברות

תקנון |  אתרים חברים